Freesun

Kdo jsme a co děláme?

Fotovoltaické elektrárny FREESUN jsou samostatným odvětvím firmy Aerplast s.r.o. z důvodu poskytnutí rychlejších a komplexnějších služeb v oblasti fotovoltaiky.
Specializací naší firmy jsou realizace fotovoltaických elektráren a inteligentních hybridních a ostrovních systémů nejen pro částečně, ale i pro 100% soběstačné domy, dále Anti-black- out systémů včetně záložních dieselagregátů s automatickým startem. Tyto systémy odborně doplňujeme větrnou elektrárnou řady AP a nově vyvinutou vertikální elektrárnou řady iGT.

V tomto oboru máme již 25 let zkušeností, jsme členy české normalizační komise a spolupracujeme s řadou vysokých škol i zahraničních partnerů.

Zavolejte nám, rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy, vypracujeme cenovou nabídku , provedeme měření spotřeby na jednotlivých fázích a systém tak optimalizujeme přímo dle Vašich potřeb. I složité papírování připojení k DS a vyřízení dotace NZÚ i OPPIK zvládáme snadno.

Proč zvolit právě nás?

Práce nás opravdu baví – profesionální a komplexní služby v oblasti obnovitelných zdrojů

Spolupracujeme s řadou vysokých škol – ve spolupráci s vysokými školami zdokonalujeme a vyvíjíme nové systémy a větrné turbíny

Jsme na trhu již více než 25 let – máme zkušenosti a jsme předními odborníky na
větrné a fotovoltaické elektrárny ať síťové, ostrovní nebo hybridní s použitím akumulátorů.
Anti-Blackout systémy a inteligentně řízené kombinované Hybridní systémy.

Používáme pouze kvalitní a prověřené technologie – dodáváme pouze prověřené komponenty a poskytujeme nadstandardní záruky na fotovoltaické panely a konstrukce 12let, výkonové garance od výrobců FV modulů jsou až na 30 let, fotovoltaické střídače se zárukou až 20 let a to vše s 5-ti letou zárukou od nás na odborně provedenou práci.

Jsme držiteli Osvědčení o získání profesní kvalifikace na montáže Fotovoltaických systémů– jen tak můžeme nabídnout profesionální návrh a odbornou montáž Vaší fotovoltaické elektrárny.

Mluví za nás naše práce – díky kvalitě naší práce a komponent máme instalace nejen v ČR, ale i zahraničí. Některé naše systémy pracují i v nejtvrdších podmínkách zeměkoule – dodávají energii na České Vědecké stanici v Antarktidě, na České vědecké stanici v pohoří Kyrgyzstánu, ve škole v Jižní Africe a samozřejmě i v České a Slovenské republice.

Vše vyřídíme za Vás – vyřídíme veškeré dokumenty a smlouvy k realizaci a připojení Vaší fotovoltaické elektrárny včetně vyřízení dotace NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.Nemusíte se tak o nic starat.